PROMUJ SWOJĄ FIRMĘ W INTERNECIE

Daj się odnaleźć
nowym
klientom!

POZYCJONOWANIE

Zadbaj o jakość swojej strony internetowej i dotrzyj do nowych klientów. Napisz do nas i zamów bezpłatną wycenę dla twojego biznesu.

Elastyczny budżet

Sam określasz miesięczny budżet na pozycjonowanie

Doświadczenie

Przeprowadziliśmy dziesiątki audytów stron i stale pomagamy naszym klientom być przed swoją konkurencją w wynikach wyszukiwania

Skuteczność

Strategia dobierana jest indywidualnie pod każdego klienta na podstawie ustalenia słów kluczowych oraz konkurencji.

Daj się znaleźć nowym klientom!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

1. Jasne i przejrzyste zasady – nigdy nie obiecujemy naszym klientom pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania. Takie stwierdzenia byłyby nieodpowiedzialne i nierealne. Dobieramy takie działania, które są optymalne do posiadanego budżetu i aktualnych potrzeb klienta.

2. Sam określasz miesięczny budżet – zawsze na początku miesiąca nasi klienci są proszeni o podanie budżetu w którym możemy dokonywać działań związanych z podniesieniem pozycji w rankingu. 

3. Nie musisz wiązać się długotrwałą umową – zależy nam na relacjach partnerskich w których każda ze stron wie za co płaci i jakie może otrzymać działania za określoną kwotę. Zależy nam na wytłumaczeniu za co klient płaci i edukowaniu, że pozycjonowanie ma sens kiedy jest długotrwałym procesem. 

4. Tylko legalne techniki – Stosujemy jedynie zatwierdzone metody. Wszelkie podejmowane przez nas działania są bezpieczne. 

Bądź informowany o nowościach

Kampenie
Facebook

Prowadzenie profili firmowych

Audyty
stron

Audyty pod kątem pozycjonowania i UX

Grafika i reklama

Od projektu aż po druk