Prowadzenie konta na Facebook'u

Odnieś sukces i zaufaj profesjonalnej firmie,
która przeniesie Twój biznes na wyższy poziom.

Jak dobrze wiesz celem większości funkcjonujących obecnie przedsiębiorstw jest dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych kupujących. Minął już czas, kiedy strony internetowe były podstawowym sposobem kreowania wizerunku firmy. Obecnie podstawowym medium pośredniczącym między klientem a firmom są serwisy społecznościowe.

Według ostatnich badań (rok 2018) Polacy poświęcają na przeglądanie internetu średnio 2 godziny i 6 minut dziennie. Większość z tego czasu spędzają na portalach społecznościowych.  

Facebook konto firmowe

Postaw swoje przedsiębiorstwo jako eksperta w danej dziedzinie. Pamiętaj, że potencjalny klient nie musi być znawcą – dostosuj tematykę i język swoich postów. Kieruj swoje wpisy do docelowej grupy docelowej. Postaw ciekawy i interesujący content i wyróżnij się na tle konkurencji. Zainwestuj w ciekawe materiały graficzne i postaw na interakcje z użytkownikami.

  • Twórz ciekawe posty,
  • udostępniaj interesujące materiały,
  • postaraj się o materiały eksperckie
  • zastanów się jakie są najczęstsze pytania swoich klientów i postaw na interakcje z nimi. Zaangażowanie innych użytkowników jest wykładnikiem sukcesu.

Bądź informowany o nowościach

Kampenie
Facebook

Prowadzenie profili firmowych

Audyty
stron

Audyty pod kątem pozycjonowania i UX

Grafika i reklama

Od projektu aż po druk